Ile kosztują mieszkania na warszawskim Tarchominie?

Dodano: 2016-06-13 Przez: admin


Warszawa jest jednym z największych rynków nieruchomości, gdzie również ceny utrzymują się na wysokim poziomie – zaliczane są do najwyższych w Polsce. Gdy interesuje cię kupno mieszkania w stolicy, pamiętaj o tym, że do dyspozycji są również tańsze nieruchomości położone z dala od centrum. Warto zwrócić uwagę na Tarchomin, gdzie obecnie realizowane są również nowe inwestycje mieszkaniowe.
Tarchomin zlokalizowany jest w północnowschodniej części Warszawy, zaliczany jest do dzielnicy Białołęka. Aktualnie ciągle prowadzone sa tutaj inwestycje mieszkaniowe i powstają nowe kompleksy budynków. Jeżeli wobec tego interesują cię nowe mieszkania na Tarchominie, w takim przypadku bez problemu zajedziesz tutaj także różne propozycje.
Cena mieszkań za metr kwadratowy na Tarchominie
Zarówno nieruchomości z rynku wtórnego, jak i pierwotnego mają podobne ceny, przy czym często można natknąć się na nieruchomości od dewelopera w niższych cenach niż te z drugiej ręki. Warto wobec tego analizować oferty, aby znaleźć dla siebie coś interesującego i na swoją kieszeń.
Ceny za metr kwadratowy mieszkania na Tarchominie zaczynają się już od około 5200 złotych w przypadku większych nieruchomości, z kolei za kawalerki trzeba będzie zapłacić już nieco więcej – zwykle 60006500 złotych, ale w przypadku bardziej prestiżowych nieruchomości ceny wynoszą nawet 70008500 złotych.
Przykładowe ceny mieszkań na warszawskim Tarchominie:

mieszkanie z 2015 roku, 37 m2 – 220 000 złotych

mieszkanie z 1990 roku, 63,3 m2 – 376 000 złotych

nowe mieszkanie, 44,6 m2 – 283 000 złotych

mieszkanie z 2000 roku, 80 m2 – 420 000 złotych

Jeżeli chcesz dowiedzieć się, ile zapłacisz za mieszkania w tej dzielnicy Warszawy, skorzystaj z internetowych portal ogłoszeniowych. Po wpisaniu do wyszukiwarki internetowej słów „mieszkania tarchomin sprzedaż” od razu możesz zapoznać się z różnego rodzaju ofertami. Dodatkowo także warto wejść na strony internetowe deweloperów realizujących swoje inwestycje na Tarchominie oraz całej Białołęce.


Dodaj komentarz

Komentarze

Brak komentarzy